Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:43. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Wszystkie mieszkania znalazły nabywców

Wszystkie mieszkania znalazły nabywców
2014-10-29 22:20
ATAL S.A., lider krakowskiego rynku nieruchomości, zakończył sprzedaż mieszkań w jednym z flagowych projektów w Małopolsce. Wszystkie z 576 apartamentów w prestiżowej inwestycji Bronowice Residence znalazły nabywców. Blisko połowa mieszkańców zdecydowała się na zakup mieszkania wykończonego „pod klucz” w programie ATAL Design.

Bronowice Residence to inwestycja zlokalizowana w Krowodrzy pomiędzy ulicami Chełmońskiego i Piaskową, z wygodnym dojazdem do centrum miasta. Do tej pory w ramach trzech etapów osiedla powstało 29 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Znajduje się w nich łącznie 576 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 112 mkw., które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności i maksymalnego doświetlenia. Każde z nich posiada balkon lub taras, a te zlokalizowane na parterach – przydomowe ogródki. Bronowice Residence zostało oddana do użytkowania w maju tego roku, a wszystkie apartamenty zostały już sprzedane.

Bardzo duża grupa kupujących, aż 43%, zdecydowała się na zakup mieszkania wykończonego „pod klucz” w programie ATAL Design. Co czwarty nabywca skorzystał z pakietu „standard” obejmującego m.in. 7 kolekcji łazienkowych wraz z bogatym katalogiem elementów wyposażenia łazienek, a także szerokim wyborem modeli i kolorów drzwi, gresów oraz paneli podłogowych. Kolejnych 18% kupujących zdecydowało się na odpowiednio rozbudowane pakiety wykończeń „standard plus” oraz „VIP”.

Inwestycje ATAL S.A. cieszą się w Małopolsce dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku ponad połowę lokali firma sprzedała właśnie w Krakowie. Również w 2014 roku ATAL S.A ma tu wyższą sprzedaż niż we Wrocławiu, Katowicach, Łodzi czy Warszawie. Do końca września br. nabywców w krakowskich inwestycjach firmy znalazły już 364 mieszkania. W ofercie dewelopera aktualnie znajdują się 4 osiedla w stolicy Małopolski: nowoczesne City Towers Czyżyny, prestiżowa Nadwiślańska 11 Apartamenty oraz Bagry Park, którego sprzedaż rozpoczęła się z początkiem października. W tegorocznych planach pozostaje wprowadzenie do oferty kolejnych inwestycji w Krakowie, w tym  IV etapu Bronowice Residence oraz Bronowice Residence Domy.