Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:42. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Czwarty etap Bronowice Residence

Czwarty etap Bronowice Residence
2014-11-17 20:01
ATAL S.A. wprowadza do sprzedaży czwarty etap Bronowice Residence. Osiedle zlokalizowane na terenie prężnie rozwijających się Bronowic, przy ul. Chełmońskiego, zachowa architektoniczną spójność z wcześniejszymi etapami prestiżowej inwestycji i będzie stanowić ich dopełnienie. W ofercie znajduje się 119 mieszkań o powierzchni od 31 do 106 mkw. Cena wynosi 6 400 złotych brutto za mkw.Bronowice Residence IV to kompleks pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych stanowiący dopełnienie poprzednich etapów inwestycji. Dachy z gładkiej aluminiowej blachy nawiążą do formy dachu mansardowego, którą można zobaczyć na sąsiadujących zabudowaniach. Olchowe drewno dopełni wykończenia przestronnych tarasów. Bronowice Residence IV, tak jak poprzednie etapy inwestycji, zostanie odpowiednio oświetlony i wyposażony w szerokie chodniki oraz tereny rekreacyjne. Dla rodzin z dziećmi przewidziano również klasycznie zaaranżowany plac zabaw. 

Każda z trzypiętrowych willi kompleksu Bronowice Residence IV będzie posiadała apartamenty o metrażach od 31 mkw. do 106 mkw. Na nowych mieszkańców czekać będzie 119 komfortowych mieszkań o rozkładach od jedno- do czteropokojowego. Na terenie inwestycji znajdzie się także 110 miejsc dla samochodów, a do dyspozycji mieszkańców przeznaczonych zostanie także 66 funkcjonalnych komórek lokatorskich. Dla wygody przyszłych mieszkańców w jednym z budynków zlokalizowany będzie lokal usługowy.

Prestiżowe osiedle Bronowice Residence wpisało się na stałe w krajobraz rozwijającej się dzielnicy, jednocześnie nadając okolicy nowoczesnego charakteru.  Wszystkie z dotychczas dostępnych 576 apartamentów szybko znalazły nabywców. Mieszkańcy docenili lokalizację, która zapewnia ciszę i spokój, przy jednoczesnej bliskości dróg dojazdowych do centrum Krakowa - mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A.

Inwestycje ATAL S.A. cieszą się w Małopolsce dużym zainteresowaniem. W tym roku, do końca października, nabywców w krakowskich inwestycjach firmy znalazły już 382 mieszkania. W ofercie dewelopera w stolicy Małopolski, oprócz Bronowice Residence, aktualnie znajdują się 4 inwestycje: nowoczesne City Towers Czyżyny, prestiżowa Nadwiślańska 11 Apartamenty, Nowy Żabiniec oraz Bagry Park, którego sprzedaż rozpoczęła się z początkiem października.

Projekt przygotowała firma LINIAarchitekci. Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2014 roku. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2016 roku.