Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:43. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Dawid Podsiadło odkryje Kraków

Dawid Podsiadło odkryje Kraków
2015-03-12 23:22
W pierwszy dzień wiosny, 21 marca od godz. 12.00 do 14.00, Dawid Podsiadło wybierze się razem z Czwórką do Krakowa. Bijący rekordy popularności, lubiany przez publiczność wokalista, a od niedawna dziennikarz Radiowej Czwórki, będzie odkrywał stolicę Małopolski. Ale będzie też odkrywał młode talenty, bo na scenę na Rynku Głównym zaprosił zespoły, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Dawidowi będzie towarzyszył Kamil Jasieński, który wspólnie ze słuchaczami stworzy Czwórkową Mapę Krakowa, zaznaczając na niej wyjątkowe miejsca warte odwiedzin.
 
plenair„PlenAir” w Krakowie będzie okazją do poznania miasta, jego sceny muzycznej i życia studenckiego. Ekipa Czwórki przyjrzy się temu, jak w stolicy Małopolski rozwija się Street Workout – czyli uliczne treningi z wykorzystaniem miejskiej infrastruktury. W programie także rozmowy z krakowskimi blogerami (autorem bloga Stay Fly i autorką bloga Street Fashion in Cracow) o tym, jak żyje się w mieście i co warto w Krakowie zobaczyć, ale też o tym, czym wyróżnia się styl krakowian.
Dawid Podsiadło w swojej sobotniej audycji „Podsiadówka” spotyka się z młodymi zespołami, które dopiero zaczynają przygodę na scenie muzycznej. Radiowa Czwórka chce w ten sposób wspierać młodych i utalentowanych wykonawców, a spotkanie w Krakowie będzie do tego kolejną okazją. Muzycznie zaprezentują się trzy grupy – Radios in Motion z Częstochowy, Grawitacja z Wodzisławia Śląskiego oraz Wojtek Budzyn z zespołem z Krakowa.

Krakowski „PlenAir” w sobotę, 21 marca w godz. 12.00-14.00 na antenie Czwórki.