Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:40. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Zanim skończy się lato

Zanim skończy się lato
2015-08-16 08:25
Spacery z cyklu "Kraków poetów”: „Śladami Czesława Miłosza”, „Spotkanie w Szufladzie", „Wieża Babel - Krupnicza 22", wycieczki na kopce: Kościuszki, Krakusa i Piłsudskiego oraz otwarte zajęcia plastyczne, fotograficzne, teatralne, taneczne, muzyczne i sportowe – to propozycje Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana przygotowane dla dzieci i młodzieży na ostatnie dwa tygodnie wakacji (17-28 sierpnia). Zajęcia są bezpłatne i otwarte, nie trzeba się na nie zapisywać – wystarczy po prostu przyjść. To ostatni dzwonek, by w pełni skorzystać z wakacji!

Program zajęć jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat ( grupy wiekowe: 10-12, 13-15, 15+ lat). Każdy, według własnych preferencji, może wybrać coś dla siebie. Większość zajęć będzie się odbywać w siedzibie Centrum Młodzieży, przy ul. Krupniczej 38. 

Dla młodych artystów zaplanowano warsztaty teatralne, taneczne, muzyczne, fotograficzne, plastyczne, a także z zakresu ceramiki, rękodzieła oraz tworzenia filmu animowanego. Tym, którzy lubią spędzać czas aktywnie i w ruchu, z pewnością przypadną do gustu zajęcia fitness i sportowe oraz wyprawy w teren: na Kopiec Piłsudskiego, Krakusa i Kościuszki. Tych, którzy kochają nasze miasto i literaturę, Centrum Młodzieży zaprasza z kolei na spacery z cyklu "Kraków poetów”: „Śladami Czesława Miłosza, „Spotkanie w Szufladzie", „Wieża Babel - Krupnicza 22".

Szczegółowy harmonogram sierpniowych zajęć można znaleźć na stronie: www.cmjordan.krakow.pl