Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:40. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Scena STU i krakowskie ZOO zapraszają na

Scena STU i krakowskie ZOO zapraszają na
2015-08-18 21:09
Niezwykłą akcję promocyjną zorganizował w Ogrodzie Zoologicznym w Krakowie, Krakowski Teatr Scena STU. Przy wybranych wybiegach ze zwierzętami pojawiły się dodatkowe tabliczki zachęcające do obejrzenia spektaklu „Mały Książę”, którego premiera na deskach teatru odbędzie się 6 grudnia tego roku. 

„Słoń połknięty przez węża ma dużą głowę, średniej wielkości uszy, długą trąbę, dwa średnie ciosy oraz krótkie, słupowate kończyny. Ponieważ znajduje się we wnętrzu węża boa, prowadzi spokojny tryb życia” – mówi fragment opisu, który zobaczymy przy popularnym wybiegu ze słoniami. Podobne, humorystyczne opisy zwierząt występujących w „Małym Księciu” można znaleźć przy wybiegach z fenkiem, otocjonem, wężem boa oraz przy zagrodzie z owieczkami i kozami w mini zoo. 

Działania promocyjne w krakowskim Ogrodzie Zoologicznym potrwają do grudnia, kiedy w dzień świętego Mikołaja na Scenie STU odbędzie się premiera sztuki „Mały Książę” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Już teraz można dokonywać rezerwacji biletów na ten spektakl. Akcji promocyjnej w ZOO będą towarzyszyły organizowane przez teatr oraz ogród konkursy i zabawy, w których będzie można wygrać zarówno bilety na spektakl, jak i wejściówki do zoo. Szczegóły będą publikowane na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych obu partnerów. 

„Mały Książę” to klasyka światowej literatury, ale tylko z pozoru bajka dla dzieci. Pod wierzchnią warstwą fabuły książka dotyka problemów uniwersalnych, mówi o miłości, prawdziwej przyjaźni, o dorastaniu. Poetycka baśń Antoine’a de Saint Exupery’ego o Małym Księciu, który ze swej maleńkiej, zagubionej gdzieś w Kosmosie planety trafił na Ziemię, stała się jedną z najbardziej popularnych książek XX wieku. To propozycja zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.