Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:42. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Jeep Renegade do wygrania na wakacje

Jeep Renegade do wygrania na wakacje
2016-02-25 14:28
W piątek 26 lutego rusza kolejna odsłona Loterii w centrum handlowym M1. Akcja odbędzie się pod hasłem „Fota z wakacji. Jeep z loterii M1”. Zakupy zrobione w czasie trwania promocji to szansa na wygranie samochodu marki Jeep® Renegade oraz pieniędzy na zakupy. Łączna wartość nagród w M1 Kraków to 95 100 złotych. Finałowe losowanie odbędzie się 3 kwietnia. Loteria promocyjna rozpocznie się w M1 Kraków w piątek 26 lutego i potrwa do niedzieli 3 kwietnia. Nagrodą główną jest samochód osobowy Jeep® Renegade o wartości 92 100 złotych. Dodatkowo do wylosowania są: 1 karta przedpłacona o wartości 1 500 złotych oraz 3 karty po 500 złotych, które pozwolą zrobić kolejne zakupy w M1. Łączna wartość nagród to: 95 100 złotych. 

„Wzięcie udziału w Loterii jest bardzo proste. Wystarczy wydać minimum 100 złotych w M1, wypełnić kupon promocyjny otrzymany przy specjalnym stoisku i wrzucić go do urny. Każde wydane 100 złotych to jeden kupon, a każdy kolejny los zwiększa szansę na wygraną” – mówi Krzysztof Kucharski, Dyrektor CH M1 Kraków.

W pasażu centrum handlowego na czas trwania loterii pojawi się stoisko promocyjne. Obsługujące je hostessy będą wyjaśniały klientom zasady udziału w zabawie. 

Finałowe losowanie nagród odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godzinie 16:00 na parkingu przed M1 Kraków. Aby odebrać wylosowaną nagrodę, konieczna jest obecność podczas finału. Dodatkowo, podczas weryfikacji kuponu, przyszli zwycięzcy będą proszeni o okazanie podstemplowanych paragonów oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Warto pamiętać o ich zabraniu.

Z Regulaminem Loterii można zapoznać się przy stoiskach promocyjnych oraz w sekretariatach centrów M1.