Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:42. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli
2016-02-25 14:31
Konsultacje metodyczne, praktyczne zajęcia oraz solidna dawka przydatnych wskazówek – wszystko to czeka na nauczycieli języka angielskiego z woj. małopolskiego. Rusza ogólnopolski program „Write on with Cambridge English”, organizowany przez departament Uniwersytetu w Cambridge odpowiedzialny za certyfikację językową.W myśl prawa, nauczyciele są zobowiązani do doskonalenia zawodowego. Z pomocą przychodzi Cambridge English: w marcu w Krakowie organizuje bezpłatne warsztaty. Zaproszeni są nauczyciele języka angielskiego z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych całego województwa. Uczestnicy mają szansę nie tylko rozszerzyć kompetencje zawodowe, ale także wymienić się doświadczeniami. 

Kraków jest jednym z trzynastu miast, w których odbywają się spotkania – inne to m.in. Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Radom. Warsztaty są elementem programu edukacyjnego Cambridge English w Polsce. Obejmuje on również konkurs pisania po angielsku dla uczniów „Write On” oraz szkolenia dla nauczycieli z zakresu oceny wypowiedzi „Ready Steady Speak”. Patronatem honorowym objęło je Ministerstwo Edukacji Narodowej.

- Cambridge English to światowy autorytet w zakresie nauczania i oceniania znajomości języka angielskiego. Podczas zajęć w Krakowie zaprezentujemy m.in. metody rozwijania umiejętności pisania oraz oceny postępów - mówi Arkadiusz Jaworski, dyrektor w Cambridge English. 

Eksperci Cambridge English poprowadzą nieszablonowe warsztaty poświęcone praktycznej komunikacji: „Od hieroglifów do SMS-ów: o pisaniu” oraz „Udane zajęcia z pisania w klasie: poziom B1”. Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały edukacyjne, a także certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia. Warsztaty odbędą się w autoryzowanych centrach egzaminacyjnych Cambridge English: Lincoln (11 marca) i British Council (18 marca). Szczegóły i rejestracja na stronie www.write-on.pl Liczba miejsc ograniczona.