Startuj z nami | Dzisiaj jest 16 sierpnia 2017 23:41. Imieniny Joachima, Rocha, Domarada    
               
                 

   Katalog firm
   Forum Kraków

   Informator:
   Kalendarium
   Dyżury aptek
   Taksówki
   Rozkład MPK
   Mapa miasta
   Autostopem
   Msze
   Korki
   Moje Miasto:
   Wydarzenia
   Multimedia
   Edukacja
   Polityka
   Zdrowie
   Gospodarka:
   Inwestycje
   Nieruchomosci
   Praca
   Turystyka
   Transport:
   Drogi
   Komunikacja
   Lotnisko
   Kolej
   Kultura:
   Kino i teatr
   Filharmonia
   Wystawy
   Koncerty
   Sport:
   Sport
Kominki Kraków
   Inne:
   Partnerzy
Kraker.pl > Informacje > Wielicka Garden – nowe osiedle

Wielicka Garden – nowe osiedle
2016-03-02 19:37
ATAL S.A. wprowadza do oferty nowe krakowskie osiedle - Wielicka Garden.  Inwestycja powstaje w Podgórzu, jednej z najmodniejszych dzielnic Krakowa, przy zbiegu ulic Wielickiej i Jerozolimskiej. Dwa budynki mieszkalne pierwszego etapu o efektownej i minimalistycznej architekturze wkomponują się w panoramę tej części miasta. Jest to propozycja dla osób ceniących bliskość terenów rekreacyjnych, a także możliwość zamieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta. Właśnie rozpoczęto sprzedaż, w ofercie znajduje się 116 mieszkań. Cena za mkw. wynosi 6 200 złotych brutto.Pierwszy etap kompleksu mieszkaniowego Wielicka Garden to dwa nowoczesne budynki mieszkalne o eleganckiej architekturze. Jeden z nich zaplanowano jako obiekt o sześciu kondygnacjach naziemnych, drugi będzie składał się z trzech segmentów o czterech kondygnacjach. W ofercie znajdzie się łącznie 116 mieszkań o powierzchniach od 28,38 do 93,34 mkw. i układach pomieszczeń od jednego do pięciu pokoi. Lokale będą charakteryzowały się przemyślanym rozplanowaniem przestrzeni, co pozwoli na wygodne i praktyczne urządzenie wnętrz. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach w inwestycji znajdzie się 105 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 11 miejsc na parkingu naziemnym. Dla dodatkowego komfortu zaplanowano 110 komórek lokatorskich. 

Ciekawa architektura i estetyczne elewacje budynków osiedla Wielicka Garden wpiszą się w krajobraz Podgórza. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz materiałów o wysokim standardzie sprawi, że inwestycja ta wyróżni się na tle okolicznych zabudowań i odmieni najbliższą okolicę. Teren osiedla został zaplanowany z troską o funkcjonalność i komfort mieszkańców. Projekt uwzględnia wykonanie ogrodzonego placu zabaw dla dzieci oraz stworzenie przyjemnych terenów zielonych. Inwestycja będzie w pełni dostosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Cały kompleks mieszkaniowy zostanie ogrodzony.

Planowana zabudowa zostanie wzniesiona w bardzo dobrze rozwiniętej i skomunikowanej części krakowskiego Podgórza. Dojazd komunikacją miejską do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Ulica Wielicka umożliwia także łatwy wyjazd na autostradę i poza miasto. Pobliska okolica oferuje również liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowo-piesze, które sprzyjać będą odpoczynkowi i rekreacji przyszłych mieszkańców.

Wielicka Garden to trzecie nowe osiedle w Krakowie, które ATAL wprowadził do sprzedaży w tym roku. Dzięki temu cały czas utrzymujemy szeroką ofertę w stolicy Małopolski. W krakowskiej ofercie ATAL każdy klient znajdzie mieszkanie spełniające oczekiwania, w odpowiedniej dla siebie dzielnicy – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL S.A.

W aktualnej krakowskiej ofercie ATAL S.A., oprócz Wielicka Garden, w sprzedaży znajdują się inne projekty w zróżnicowanych lokalizacjach. Na krakowskich Grzegórzkach powstaje nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. W Bronowicach można nabyć mieszkania w IV i V etapie kompleksu Bronowice Residence oraz w inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Osoby zainteresowane zakupem lokalu w centrum Krakowa zainteresują się ofertą prestiżowego projektu Masarska 8 Apartamenty. Na terenie Podgórza oprócz Wielicka Garden w sprzedaży są trzy etapy Bagry Park. Natomiast w Czyżynach ATAL proponuje nowoczesne City Towers Czyżyny II.Prace rozpoczęły się z końcem grudnia 2015 r. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania oraz rozpoczęcie wydań mieszkań to IV kwartał 2017 r. Za projekt osiedla Wielicka Garden odpowiada ArDe Studio. Więcej informacji na www.wielickagarden.pl.